خدمات طراحی، چاپ و غرفه سازی

خدمات طراحی، چاپ و غرفه سازی

  • 139 پروژه های غرفه سازی
  • 1678 پروژه های طراحی و چاپ
  • 43 پروژه های در حال اجرا
  • 250 مشتریان راضی

سرگذشت ما

8 سال سابقه

تیم کاری و اجرایی شرکت برگ دیزاین تلاش دارد تا با کار گروهی خلاقانه، لذت طراحی و هنر خود را در راستای تحقق اهداف مشتریان به اشتراک بگذارد و صمیمیانه امیدواریم مقدمه ای برای همکاری های بلند مدت باشد.


طراحی ست کامل اداری

طراحی ست کامل اداری

با یک پارچه کردن اوراق خود می توانید بسیار تاثیر گذار تر از قبل ظاهر شوید

1
لوگو، آرم و علائم تجاری

لوگو، آرم و علائم تجاری

یک لوگو خوب باید بتواند در موارد کاربردی متنوع کاربرد شود

2
کاتالوگ، بروشور، پوستر،پلات و بیلبورد شهری

کاتالوگ، بروشور، پوستر،پلات و بیلبورد شهری

طراحی کاتالوگ اصولی با توجه به فضای رقابتی در دنیای کسب و کار باعث موفقیت در کسب و کار می‌شود

3
بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات

طراحی بسته بندی باید به گونه ای باشد که مشتریان براحتی از محتویات آن آگاه شده و برای حمل و نگهداری آن مشکلی نداشته باشند

4
طراحی و صفحه آرایی مجلات

طراحی و صفحه آرایی مجلات

مجله، گذشته از برنامه ریزی لازم برای تهیه مطالب و تعیین سر دبیراز نظر جنبه های گرافیکی نیز اهمیت فراوانی دارد

5
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بخش مهم و جدا نشدنی از دنیای تجارت و صنعت می‌باشد

6
هدایا تبلیغاتی

هدایا تبلیغاتی

هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي برای قدر دانی از اعتماد مشتریان به شما می باشد

7
ساک دستی

ساک دستی

از ساک خرید میتوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتری در قبال خرید و همچنین به صورت همزمان یک آگهی متحرک برای فروشگاه یا شرکت استفاده کرد

8
خدمات چاپ

خدمات چاپ

امروزه، چاپ به عنوان یک فرایند انبوه صنعتی در نظر گرفته می‌شود که بخش اساسی صنعت نشر و بخش مهمی از فعالیت‌های اداری و حکومتی را شامل می‌شود

9

چگونه ما کمک شما خواهیم بود ؟

حوزه فعالیت ما

خلاقیت رمز موفقیت ما

خلاقیت رمز موفقیت ما

ایده های بکر و خلاقانه تیم برگ باعث بهتر دیده شدن و به یاد ماندنی تر شدن برند شما می شود.

تماس با ما
زمانبندی

زمانبندی

غرفه سازی به دور از برنامه ریزی مناسب به سختی صورت گرفته و احتمالا در زمان معين به اتمام نخواهد رسيد . گروه برگ متعهد به اتمام به موقع پروژه ها در زمان مقرر می باشد.

تماس با ما
کیفیت و تنوع

کیفیت و تنوع

گروه برگ با در اختیار داشتن افراد حرفه ای و همچنین چاپ خانه اختصاصی، همواره چاپ را بعد از طراحی مهمترین بخش یک پروژه تلقی می دارد.

تماس با ما
نگاه ویژه برند های بزرگ به شعار سازی

نگاه ویژه برند های بزرگ به شعار سازی

گاهی یک جمله ساده تاثیر گذار تر از هزینه های کلان تبلیغاتی بوده و بیانگر سالها فعالیت شما می باشد و به راحتی در خاطر مشتریان می ماند.

تماس با ما

خدمات منحصر بفرد

چرا انتخاب ما ؟

تیم مجرب

گروه برگ متشکل از برترین افراد در انجمن گرافیک ایران

متعهد در اجرای پروژه

شهرت گروه برگ در اجرای دقیق و زمانبندی شده پروژه هاست

مشاوره رایگاه

مشاوران ما همواره در کنار شما عزیزان هستند

چرا انتخاب ما ؟

تعدادی از مشتریان ما

متخصصان و طراحان گروه برگ

گروه برگ را بهتر بشناسید

الناز حبیبی

الناز حبیبی

کارشناس طراحی

الناز حبیبی

الناز حبیبی

کارشناس طراحی

پردیس واهب زاده

پردیس واهب زاده

کارشناس طراحی

پردیس واهب زاده

پردیس واهب زاده

کارشناس طراحی

حسین کریمی

حسین کریمی

کارشناس امور غرفه سازی

حسین کریمی

حسین کریمی

کارشناس امور غرفه سازی

صبا قربانی

صبا قربانی

کارشناس امور نمایشگاهی

صبا قربانی

صبا قربانی

کارشناس امور نمایشگاهی

 

شرکت پنتون (Pantone) (پانتون) که دفتر مرکزی آن در نیوجرسی و شهر Carlstadt ایالت متحده آمریکا واقع شده است،دارای دو دفتر یکی در انگلستان و دیگری در هونگ کونگ نیز میباشداین شرکت منبع و ماخذ معتبر مشهور جهانی در زمینه رنگ است. بیش از ۴۰ سال است که پنتون با محصولات، خدمات و تکنولوژی پیشرو خود الهام بخش متخصصین طراحی در شناسایی رنگها و ایجاد خلاقیت است.

 

رنگ پنتون

 

 

در سال ۱۹۶۳ لورنس هربرت (Lawrence Herbert) موسس شرکت پنتون ، یک سیستم ابتکاری برای تشخیص، تطبیق و ارتباط رنگها ایجاد کرد تا مشکلات مربوط به ایجاد رنگ دقیق و مناسب برای گروه هنرهای زیبا را حل کند. نظر او درباره اینکه هر شخصی طیف رنگی را به شکلی متفاوت می بیند و تفسیر می کند، باعث ایجاد سیستم تطبیق پنتون (PANTONE MATCHING SYSTEM)، کتابی از رنگهای استاندار (PMS) شد.

پنتون سیستم تطبیق رنگ خود را به سایر صنایع حساس به رنگ مانند تکنولوژی دیجیتال، فشن، مصنوعات، معماری و نقاشی بسط و گسترش داده است. امروزه پنتون در سرتاسر دنیا به عنوان زبان استاندارد تعیین رنگ شناخته شده است.اکنون سیستم تطبیق پنتون یک مرجع بین المللی نهایی و قطعی برای انتخاب، تعیین، تطبیق، تنظیم و کنترل رنگها است. برای مطالعه تاریخچه شرکت پنتون اینجا را کلیک کنید .

پنتون و فشن

سیستم رنگ خانگی و فشن پنتون، یک ابزار اساسی و حیاتی برای طراحان لباس، لوازم منزل و طراحی داخلی، در زمینه انتخاب و تشخیص رنگ به کار گرفته برای ایجاد بافتها و فشن است. این سیستم شامل ۱۹۲۵ رنگ است.

برنامه ریز رنگ پنتون، یک گرایش و برنامه شش ماه است که دستورالعمل و جهت رنگ فصل را برای کاربردهای گوناگون از قبیل لباس مردانه، لباس زنانه، لباس ورزشی، لوازم آرایشی و طراحی صنعتی ارائه می کند.

شرکت پنتون Panton، مرجع معتبر جهانی در زمینه رنگ و تهیه کننده استانداردهای رنگ حرفه ای برای صنایع طراحی، رنگهای مد پنتون بهار ۲۰۰۸ را اعلام کرد.در این گزارش ۱۰ رنگ اصلی و برتر برای فشن بهار ۲۰۰۸ زنان اعلام شده است. دسترسی به گزارش رنگ فشن پنپنتون همزمان با آغاز هفته فشن نیویورکامکان پذیراست. طبق این گزارش پالت رنگی بهار ۲۰۰۸ شامل رنگهای خنثی کلاسیک و متنوعی است که در آن نقطه ها و تکه هایی از رنگهای روشن تند به کار می رود و به مصرف کنندگان این قدرت و اختیار را می دهد که راه های جدید و خلاقی را برای ترکیب رنگها به کار بگیرند.

 

 

 

انواعی از رنگهای محبوب رایج از قبیل قرمز شاد، آبی آسمانی و سبز به رنگ طبیعت نیز نقش کلیدی در این فصل ایفا می کنند.رنگمایه های بهار ۲۰۰۸، به خوبی شادی و سرزندگی و طراوت این فصل را منعکس می کند. تعدیل کردن رنگهای خنثی با ترکیب آنها با بخش هایی از رنگهای روشنتر برای ایجاد یک ظاهر مشخص، ممتاز و منحصر به فرد، اساس یک قفسه عالی از لباسهای بهار و تابستان است.

ده رنگی که توسط پنتون برای بهار ۲۰۰۸ پیشنهاد شده است به شرح زیر است. آبی اسنورکل (Snorkel Blue) مرتعش و با طراوات، یکی از رنگهای محبوب در میان طراحان برای این فصل است، یک رنگ آبی دریایی اما با تحرک و سرزندگی و دلفریبی بیشتر.