غرفه سازی

صنعت نمایشگاهی و غرفه سازی امروزه بسيار پيشرفت كرده و تاثير بسزایی برای كارفرمایان داشته است. غرفه سازی با برنامه ريزی های دقيق و مناسب در زمان كوتاه انجام می پذيرد . البته غرفه سازی به دور از برنامه ریزی مناسب به سختی صورت گرفته و احتمالا در زمان معين به اتمام نخواهد رسيد. بنابر اين پيشنهاد ما به كارفرمايان اين است كه ضمن انتخاب طرح مناسب ، حتما شرکت غرفه سازی مجرب و متعهد برگزینند. چرا كه با وجود محدوديت زمانی برای اجرای غرفه نمایشگاهی در هنگام ساخت غرفه نمایشگاهی برای انتخاب پیمانكاری ديگر بسيار دير است و قالباً ديده شده است كه متاسفانه پيمانكار غير متعهد ، غرفه نمایشگاهی را در مراحل اوليه اجرا نسبت به تعهدات خود پايبند نبوده است .

كارفرما علاوه بر اينكه هزينه بسيار زيادی را بابت غرفه نمایشگاهی خود پرداخت كرده ، بلكه زمان و انرژی زيادی صرف كرده و در نهايت غرفه سازی مناسبی نداشته است.

غرفه سازی

غرفه سازی مناسب شامل برنامه زمان بندی با همكاری تمامی گروه های متعهد به پيمانكار غرفه سازی می باشد . اين زمان بندی در واقع هماهنگی بين نيروهای طراحی با نيروی نجاری ، برقكاری ، كف سازی ، نقاشی ، چاپ و … و از سوی ديگر ايجاد نظم و برنامه ریزی اين نيروها با ستاد برگزاری نمایشگاه و مدير سالن است .

كارفرما پس از دريافت پلان نمایشگاهی خود، با دقت ولی هر چه سريع تر شركت غرفه سازی مناسب را انتخاب می کند و پلان مربوطه را در اختيار شركت غرفه سازی می گذارد .

سپس بعد از هماهنگی های لازم برای اخذ مجوز از ستاد مربوطه اقدام ميكنيم .

پس از صدور مجوز ، نقشه های اجرایی به گروه نجاری تحويل داده مي شود تا در كارگاه ، غرفه سازی انجام پذيرد .

پس از تحويل زمين غرفه نمایشگاهی ، غرفه نمایشگاهی ساخته شده از كارگاه به محل نمايشگاه حمل و پس از تخليه بار تكه های ساخته شده همانند پازل ، دقيق و طبق طراحی در محل زمين غرفه نمایشگاهی به هم متصل شده و غرفه نمایشگاهی تكميل ميگردد . پس از آن مرحله نقاشی انجام مي شود .

زمينه برای نقاشی اصلی آماده ميگردد سپس رنگ ها ساخته شده و نقاشی غرفه نمایشگاهی تكميل می گردد .

در مرحله برقكاری ، ضمن مشورت هاي لازم با ناظر ، محل برقها ، چراغ های مورد نياز در هر محل ، محل پريز ها و … مشخص گرديده و برقكار برشها و اتصالات مربوطه را انجام  ميدهد . چاپ ها ، بنر ها ، نوشته ها و … همه و همه به ترتيب با نظم و هماهنگی ، با همبستگی و team working صورت ميگيرد .

غرفه سازی

برای داشتن یک غرفه نمایشگاهی ایده آل نیاز به یک شرکت غرفه سازی حرفه ای ، مجرب و متعهد و متخصص دارید .گروه برگ همواره تلاش دارد تا مشتریان خود را به ایده آلهایشان نزدیک نماید.

یکی ديگر از نكاتی كه غرفه نمايشگاهی شما را نسبت به غرفه های ديگر متمايز می كند ، مدرن و به روز بودن غرفه نمایشگاهی شماست .

همانطور كه آشكار است كارفرما برای شركت در نمایشگاه هزینه های گزافی پرداخت می كند .

پس براي قدرت نمایی خود نياز به غرفه سازی دارد كه در زمان نمایشگاه بازدید كنندگان را به سوی خود جلب كند و ذره ای از هزينه كارفرما بی ارزش شمرده نشود .

در غرفه سازی نمايشگاهی شما ، بايد از هر متر مربع استفاده بهینه شود . كاربری بهینه از غرفه نمایشگاهی شما هدف ماست تا هزینه های پرداخت شده ، به هدر نرود و در عين حال به نتيجه دلخواه كارفرما برسيم .

در طراحی غرفه نمایشگاهی باید به موضوع نمایشگاه و محصول شركت كارفرما توجه بسیاری شود . هماهنگی كامل بین طرح غرفه نمایشگاهی و محصول شركت شما از نكات مهم غرفه سازی می باشد .